Ana Sayfa l Üye Ol l Üye Giriş l Arşiv l İşlemler l Yardım 21 Haziran 2018
  Künye l Açıklamalar l Uyarılar l Yazarlara Bilgi

Yardım
Ana Sayfa Açılış sayfası, derginin son sayısındaki içeriğe ulaşmak için gereken bağlantılarını içermektedir. Bağlantılar menülerinin yapısı her sayfada aynı olup, okuyucuların bu web sitesinde zorlanmadan dolaşmaları amaçlanmıştır.
Üye Ol KBB-Forum'da yayınlanan makalelerin tam metinlerine, ancak üye kayıt işlemini yaptırmış kullanıcılar erişebilir. Üyelik işlemi ücretsizdir; ancak, kullanıcının sağlık profesyoneli olması ve üyeliğinin editörler tarafından onaylanmış olması gerekir.
Üye Giriş Üye kayıt işlemini yapmış, kullanıcı adı ve şifresini almış okuyucuların tam metin makale erişimleri için sisteme giriş işlemi yapacakları bağlantıdır.
Arşiv KBB-Forum'un geçmiş sayılarına ve son sayısına olan bağlantıları içeren sayfadır.
İşlemler Yazarların çalışmalarını gönderme ve gönderdiklerini takip etme bağlantılarını içeren sayfadır.
Yardım KBB-Forum'un elektronik işlevlerinin her aşamasında kullanıcılarına yardım sunan sayfalara erişimi sağlayan bağlantıdır.
Künye Künye KBB-Forum'un editörleri, yardımcı editörleri, danışma ve onur kurulu üyeleri ile tasarım kuruluşuna ait bilgilerin yer aldığı sayfadır
Açıklamalar KBB-Forum'un tasarımı, amaçları ve bir elektronik dergi olarak avantajları hakkında bilgiler içeren sayfadır.
Uyarılar KBB-Forum'un yayın hakkına ilişkin bilgileri ile, tıbbi ve yasal uyarıları içeren açıklama sayfasıdır.
Yazarlara Bilgi Bu sayfada dergide yayınlanacak makaleler ve diğer çalışmalar için yazım kuralları bulunmaktadır.
Sponsor KBB-Forum, elektronik yayıncılık faaliyetini sponsor firmalarının desteğiyle sürdürmektedir. Makale kabulü ve denetimi, tam metin erişimi ve tüm diğer yayın faaliyetleri ücretsiz sunulan ve kar amacı bulunmayan dergide sponsorların rolü, web tabanlı elektronik yayıncılık maliyetlerinin (alan adı, web sunucu alan kirası, web tasarım ve yönetim maliyetleri) karşılanmasına yöneliktir.
Site içi arama Kullanıcıların herhangi bir kelime ile arama başlatabilecekleri ve arama sonuçlarının görüntülendiği sayfadır.